UFUKEL YAPI GEREÇLERİ

Ürünler

Kale Kilit

Sektörün en önemli firmalarının başında gelen Kale Kilit'in ürettiği malzemeler, Ufukel Yapı Gereçleri ürün portföyünün başında gelmektedir.

Aynı zamanda Kale Kilit'in Türkiye'deki en çok ciro yapan firmasıyız.

Devamını oku...

Kale Kilit Dış Ticaret

Ufukel Yapı Gereçleri Kale Kilit A.Ş.'nin bir diğer büyük firması olan Kale Kilit Dış Ticaret'in yurt dışından ithal ettiği hırdavat malzemelerinin Türkiye piyasasında dağıtımını yapan firmaların başta gelenlerinden biridir. Müşterilerimiz Kale Kilit Dış Ticaret'in ithal etmiş olduğu tüm ürünleri firmamızdan en uygun şartlarla temin edebilmektedir.

Devamını oku...

Güven İş Menteşe

Yapı sektöründe ürettiği ürünlerle kalitesini kanıtlayan ve her geçen gün üretimine yeni mamuller ekleyerek ürün yelpazesini genişletmeye devam eden Güven İş Menteşe ürünleride porföyümüz arasında yerini almıştır.

Devamını oku...

Meridyen

Meridyen ve Fivestar marka adları altında çok çeşitli ürünlerin ithalatını yapan Meridyen A.Ş. ürünleri portföyümüzde yer alan en önemli kalemlerdendir.

Devamını oku...

Beşel Ürünleri

Başta sürgüler olmak üzere 150 çeşit ürünle hırdavat piyasasında ürünleri aranan Beşel Madeni Eşya ürünleri, müşterilerimiz tarafından firmamızdan en uygun şartlara temin edilebilir.

Devamını oku...

İnan Kapı Kolları

Sektörün önde gelen kapı kolu markalarından biri olan İnan Kapı Kolları Ufukel Yapı Gereçleri ürün portföyü arasında yıllardır önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye'nin her bir tarafına İnan Kapı Kolları'nın pazarlamasını yapan firmamızda;

Devamını oku...

Nursan

Nursan Madeni Eşya ürünleri de Ufukel Yapı Gereçleri ürün stoklarında bulunup Türkiye pazarına en uygun şartlar altında sunulmaktadır.

Devamını oku...

Karbosan

Avrupanın en yeni ve en modern aşındırıcı disk üretim tesisine sahip Karbosan Zımpara Taşı Sanayi ürünleri sektördeki herkes tarafından bilindiği gibi alanında en kaliteli ürünlerdir. Ufukel Yapı Gereçleri portföyünde bulunan diğer ürünlerde olduğu gibi kalitesinden dolayı aşındırıcı disk ürünleri konusunda da Karbosan ürünlerini tercih etmiştir.

Devamını oku...

Özruh Kilit

1921 yılından beri kapı, pencere ve donanımlarını üreten Özruh Kilit mamulleri de Ufukel Yapı Gereçleri ürün portföyünde uzun yıllardır yerini muhafaza etmektedir.

Devamını oku...

Kent Madeni Eşya

Gömme mandal, ayarlı çarpma gibi ürünlerin imalatında onlarca yıldır Türkiye'nin kaliteli markası olan Kent Madeni Eşya ürünleride portföyümüzde bulunmaktadır.

Devamını oku...
Sayfa Sonu